Paulina Maziarz nową Miss PolskiPaulina Maziarz została wybrana nową Miss Polski. Zobaczcie zdjęcia z finału konkursu. W niedzielę w hali MOSiR w Krynicy-Zdroju wybrano Miss Polski 2016. Magdalena Bieńkowska koronę najpiękniejszej przekazała Paulinie Maziarz. Ma 176 cm wzrostu, a jej wymiary to 84-59-87 (biust-talia-biodra). W finale 20-latka pokonała 23 inne kandydatki. Nagrodą był nie tylko tytuł, lecz także 50 tysięcy złotych.

Maziarz ma 20 lat. Pochodzi ze Zwolenia. Na swoim koncie ma tytuł Miss Ziemi Radomskiej 2016 i Miss Kozienic 2016. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, jednak najpewniej będzie musiała zrobić sobie przerwę. Przez kolejne 12 miesięcy jak każda nowa Miss, będzie miała bardzo napięty terminarz: sesje zdjęciowe, pokazy i udziały w międzynarodowych konkursach – to tylko niektóre z wydarzeń, w których będzie musiała uczestniczyć.

Gdyby z jakiś powodów Paulina Maziarz nie mogłaby pełnić swoich obowiązków, zastępuje następna wicemiss. W konkursie Miss Polski wybiera się cztery wicemiss.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Paulina Maziarz nową Miss Polski

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz