Paulina Krupińska wróciła do pracy!Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka latem zeszłego roku zostali rodzicami małej Antosi. Nie ukrywali, że wiadomość o ciąży była dla nich zaskoczeniem. Jednak, ponieważ obydwoje marzyli o dziecku, przyjęli ją z radością. Paulina początkowo zapewniała, że chce całkowicie poświęcić się macierzyństwu, jednak na ściance pojawiła się już półtora tygodnia po porodzie. Ostatecznie uznała, że gdyby została w domu z dzieckiem, to nie czułaby się szczęśliwa. Postanowiła wrócić do pracy na planie programu Klinika urody. Jak ujawniła, producenci pozwalają jej zabierać córkę na plan, poza tym Sebastian bardzo chętnie z nią zostaje.

Da się mieć dziecko i być aktywnym zawodowo, ale trzeba mieć wsparcie w partnerze i rodzinie – wyjaśnia w Fakcie Paulina. Wydaje mi się, że gdy dziecko ma szczęśliwych rodziców to jest jeszcze bardziej szczęśliwe. Brakowałoby mi obcowania z innymi ludźmi, spełniania się zawodowo i realizowania swoich pasji do pełni szczęścia. Wkręciłam się w telewizję. Mamy naprawdę fajną, zaangażowaną ekipę, w dodatku mocno przychylną mamom.

Przypomnijmy, że Krupińska chętnie pojawia się też w programach śniadaniowych. Dyskusja na temat karmienia piersią w miejscach publicznych w Dzień Dobry TVN wywołała ostatnio sporo emocji.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Paulina Krupińska wróciła do pracy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz