Paulina Krupińska to idealna mama?Jakiś czas temu to Sebastian Karpiel-Bułecka opiekował się córeczką, gdy Paulina Krupińska pracowała w Peru. Teraz tatuś koncertuje, a mama wypoczywa. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani rzadko pokazują się razem. Na ich portalach społecznościowych niełatwo znaleźć ich wspólną fotografię.

Jest to o tyle ciekawe, że to jedna z nielicznych par w polskim show-biznesie, która swój związek pozostawia w sferze prywatnej. Zakochani są razem od ponad dwóch lat. W lipcu 2015 roku na świat przyszła córeczka pary – Tosia, której pierwsze urodziny para świętowała w gronie najbliższych.

Jeśli chodzi o córeczkę Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka robią wyjątek. Od czasu do czasu para dzieli się zdjęciami córeczki w sieci. Oczywiście zakochani dodają zdjęcia tak, że nie mamy możliwości zobaczenia twarzy dziewczynki. Dlaczego? W ten sam sposób zdjęcia robi również Zosia Ślotała, która tym samym stara się chronić wizerunek córeczki.

Jakiś czas temu Paulina Krupińska w ramach zobowiązań zawodowych wyjechała do Peru. Tam nagrywała odcinki dla programu, który już niedługo pojawi się w stacji TVN Style. W tym czasie Sebastian Karpiel-Bułecka opiekował się córeczką. Wówczas przebywali w Dolinie Małej Łąki.

Tym razem zaszła mała zmiana. To Paulina Krupińska wypoczywa wraz z córeczką, a tata koncertuje. Okazuje się, że była Miss Polonia odpoczywa z córką w tym samym miejscu, co wcześniej muzyk! Modelka, tak jak Sebastian Karpiel –Bułecka jakiś czas temu, także dodała zdjęcie z córeczką prosto z Doliny Małej Łąki.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Paulina Krupińska to idealna mama?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz