Paulina Krupińska mówi o byciu mamą!Jak młoda mama czuje się z dodatkowymi kilogramami? Paulina Krupińska przed trzema miesiącami po raz pierwszy została mamą. Modelka, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, nie spieszy się jednak z powrotem do pracy na pełen etat. Miss wzięła już co prawda udział w kilku pokazach mody i sesjach zdjęciowych, jednak wciąż najwięcej czasu spędza w domu z ukochaną córeczką.

Krupińska nie śpieszy się także z powrotem do formy. Miss zapewniała, że się nie odchudza i jedyną formą utraty kilogramów jest karmienie piersią. W rozmowie z “Grazzią” modelka zapewniła, że nie skupia się na powrocie do formy, ale na opiece nad Antoniną.

- Patrzę na Tośkę i gdy ona się śmieje, mam w nosie, czy zdążyłam położyć maseczkę i czy mi się czoło marszczy. Tośka odjęła mi lat, bo muszę mieć jeszcze więcej energii – powiedziała.

Paulina Krupińska zdradziła tym samym, jaki nosi rozmiar.

- Kiedyś wysłano mi sukienkę w rozmiarze 36 w ciemno, teraz, niestety, zawsze muszę iść na przymiarkę – proporcje mi się zmieniły. Niektóre na plus, na przykład biust mi urósł i to jest nowość. Jestem bardziej świadoma ciała, już wiem, ile może znieść, a potem i tak wróci do formy i się zregeneruje. Nie będę ci tu płakać, że się nie mieszczę w rozmiar 36. Teraz się nie mieszczę, a za pół roku może się zmieszczę. Teraz i tak czuję się szczęśliwsza niż wcześniej – zdradza modelka.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Paulina Krupińska mówi o byciu mamą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz