Paulina Krupińska i dieta jej córki!Dziecko Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki jest w ostatnim czasie najbardziej popularną pociechą polskiego show biznesu. Mała Antosi nie została jeszcze publicznie pokazana przez szczęśliwych rodziców, ale co raz śmielej opowiadają o swojej córeczce. Jak piękna modelka zamierza wychować córkę?

Piękna miss została niedawno mamą. Choć znana para nie zamierza afiszować się z Antosią na ściankach, zarówno Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i Paulina Krupińska co raz częściej opowiadają o swojej córce. Tym razem Paulina postanowiła podzielić się swoimi planami, co do wychowania dziecka. – Mam nadzieję, że będzie chciała robić coś innego niż ja bądź jej tata, ale jeżeli zdecyduje się być w show biznesie to też będę starała się wspierać w tym co robi – powiedziała piękność w wywiadzie dla serwisu Jastrzabpost.pl. – Jak człowiek przeżył już na swoim ciele te wszystkie przygody i historie, to chce uchronić dziecko przed tymi negatywnymi skutkami w tak zwanym blasku fleszy i w tak zwanym show biznesie – tłumaczy celebrytka.

Paulina jako weteranka show biznesu, jest świadoma zagrożeń czyhających na młode osoby, stawiające w tym świecie pierwsze kroki. – Trzeba mieć bardzo grubą skórę, twardy kręgosłup moralny i bardzo dużo zasad, które się wynosi z domu, bo bardzo łatwo wpaść w złe towarzystwo, nawyki i załamać się psychicznie – mówi Krupińska. Młoda mama zdaje sobie sprawę z tego, że córka może zechcieć pójśc w jej ślady. – Jak ja zaczynałam pracę w modelingu to nie były tak popularne chude dziewczyny jak to jest teraz widoczne. Wolałabym uchronić dziecko przed takimi historiami – nadmiernym odchudzaniem się i wykańczaniem organizmu – zapewnia miss.

Zamiast chorobliwego odchudzania się preferuje sport, jednak i tak wychodzi z założenia, że ciało do modelingu trzeba po prostu mieć. – Ja jestem za tym, że natury się nie oszuka. Jeżeli ktoś jest szczupły, to jest szczupły z natury i ewentualnie sportem można nadrobić te pare kilogramów, które się ma – mówi dziewczyna Karpiela-Bułecki. Paulina nie musi się martwić. Mała Antosia mając takich pięknych rodziców, na pewno będzie miała predyspozycje do modelingu!Zobaczymy Antosię na wybiegu?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Paulina Krupińska i dieta jej córki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz