Paula Tumala znów zaskakuje!Ledwo tydzień temu poinformowaliśmy o tym, że szuka chłopaka, a już nie może opędzić się od propozycji. Znana “Słowianka” Donatana Paula Tumala (27 l.) zdradza, że matrymonialne oferty zapchały jej skrzynkę mailową. Piszą mężczyźni z Polski i z zagranicy. Ale nie tylko płeć brzydka ma chrapkę na modelkę. Kilka pań również…

- Od roku jestem singielką, bo wszyscy “kawalierzy” pouciekali ode mnie. Od roku nie uprawiałam seksu – żaliła się nam piękność. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Po naszym artykule “Słowianka” Donatana ma w czym wybierać.

“Mordki moje kochane!!! Skrzynka pęka w szwach od zgłoszeń chętnych “kawalierów” i uwaga!!! Ku mojemu zdziwieniu znalazło się nawet kilka kobiet, które chętnie mnie przygarną” – podzieliła się Paula swoją radością z fanami. “Uwierzcie mi na słowo, że oszalałam ze szczęścia po tym, jak przeczytałam wasze wiadomości, maile i komentarze tuż po artykule w “Super Expressie”. To dzięki wam, kochani, uśmiecham się każdego dnia! Dziękuję, że jesteście!!!” – dodała modelka.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Paula Tumala znów zaskakuje!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz