Patryk Vega pokazał piękną żonę!Patryk Vega jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich reżyserów w Polsce. I choć jego dorobek filmowy jest powszechnie znany, to o życiu prywatnym Vegi wciąż wiemy niewiele. Kim jest urocza brunetka, która pojawiła się u jego boku na gali Bestsellerów Empiku?

W 2010 r. Katarzyna Słomińska i Patryk Vega wyprawili huczne wesele. Ich ślub cywilny odbył się w Pałacu w Radziejowicach na specjalnie przygotowanej platformie na środku jeziora. Oboje zadbali, aby goście weselni na długo zapamiętali ten dzień.

Choć o Katarzynie Słomińskiej wiemy niewiele, Vega bardzo często podkreśla w wywiadach, że to ona zmieniła jego życie. Dzięki niej stał się lepszym człowiekiem, rzucił palenie i przeżył nawrócenie. Ukochana przekonała go również, aby więcej czasu poświęcał rodzinie i dzieciom. Wkrótce po ślubie na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Oboje podjęli decyzję, aby córka została ochrzczona.

Od tej pory Vega pragnął również ślubu kościelnego. Nie było to jednak takie proste. Słomińska przez długie lata walczyła o unieważnienie poprzedniego małżeństwa. Gdy w końcu uzyskała wymaganą zgodę, w połowie września 2017 r. para powiedziała sobie sakramentalne “tak”.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Patryk Vega pokazał piękną żonę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz