Patricia Kazadi zrezygnowała z impreza dla faceta!Patricia Kazadi (28 l.) od kilku miesięcy jest z Affionem Crockettem (42 l.). Jak dowiedział się Fakt, nowy partner polskiej piosenkarki narzucił w ich relacji twarde zasady. – Affion poprosił Patricię, żeby ograniczyła imprezy i niepotrzebne wyjścia, a zaoszczędzony czas poświęciła na wizyty w Stanach i pielęgnowanie ich uczucia – zdradza w rozmowie z nami znajomy Kazadi.

Fakt jako pierwszy poinformował, że to czarnoskóry muzyk i aktor jest nowym wybrankiem Patricii. Crockett zdążył już odwiedzić ukochaną w Warszawie, ale zdecydowanie woli ją mieć u swego boku w Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień.

– Żyją na odległość, więc muszą sobie jakoś radzić. Affion doskonale wie, że Patricia to w naszym kraju egzotyczna piękność, a on, jak każdy facet, jest zazdrosny – tłumaczy nam znajomy Kazadi. – Ona z kolei już nieraz poświęcała się dla miłości i to, że nowy ukochany jest tak zdecydowany i męski, bardzo jej odpowiada – dodaje nasz informator.

Patricia wygląda na zaangażowaną w nowy związek. Obecnie przebywa u partnera w USA. W ostatnim tygodniu towarzyszyła mu na dwóch dużych premierach filmowych w Los Angeles.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Patricia Kazadi zrezygnowała z impreza dla faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz