Partner Marion Cotillard skomentował plotki o romansie aktorki i Brada Pitta!Guillaume Canet stracił cierpliwość. Nie stygną emocje wokół plotek na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wkrótce po pierwszych rewelacyjnych doniesieniach o rozstaniu pary pojawiły się pytania o motywy decyzji Angeliny. Stąd już tylko krok do plotek o domniemanych romansach Pitta. Tym razem pogłoski dotknęły aktorkę, z którą Brad Pitt ostatnio pracował na planie.

Marion Cotillard zagrała z gwiazdorem w jednym filmie – to wystarczyło, by zaczęto plotkować na temat ich relacji. Aktorka szybko zdementowała plotki pisząc, że jest wierna swemu partnerowi, ojcu swego syna i drugiego dziecka, które niedługo przyjdzie na świat. Teraz głos zabrał partner gwiazdy, reżyser Guillaume Canet. On też stracił cierpliwość i w ostrym tonie zaatakował autorów plotek:

Nie mam w zwyczaju komentować plotek, jakie pojawiają się na nasz temat. Do tej pory nie komentowałem też żadnych pogłosek na temat naszego prywatnego życia. Zawsze chciałem je chronić – pisze partner Marion Cotillard.

Mam nadzieję, że poczujecie się lepiej i zapragniecie robić w swoim życiu coś więcej, niż tylko bezustannie smarować wszystko g**em – mocno zakończył reżyser.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Partner Marion Cotillard skomentował plotki o romansie aktorki i Brada Pitta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz