Paris Jackson potrzebuje pomocy!Do 2009 roku życie Paris, córki nieżyjącego króla pop Michaela Jacksona, była sielanką. Odkąd jednak zmarł jej ojciec, dziewczyna cały czas ma problemy. Jako 14-latka sięgnęła po alkohol, trzy lata później związała się z Chesterem Castellawem, który ją zranił. Teraz wyszło na jaw, że od wielu miesięcy dziewczyna ma poważne problemy z alkoholem.

Paris Jackson wciąż nie może dojść do siebie po zawodzie miłosnym. Chociaż w grudniu ub.r. definitywnie rozstała się z Chesterem Castellawem, to rana w jej sercu jeszcze nie zdążyła się zabliźnić. Paris nadal jest sama i z życiem w pojedynkę kompletnie sobie nie radzi. Czy dlatego znowu sięgnęła po używki?

Dla tych, którzy mają złamane serce, alkohol jest doskonałym lekiem na wszystkie troski. Chociaż córka Michaela Jacksona nie jest jeszcze pełnoletnia, to po raz pierwszy sięgnęła po alkohol już jako 14-latka. Ostatnio zorientowała się, że alkohol towarzyszy jej codziennie. Postanowiła z tym skończyć.

Paris Jackson zaczęła regularnie chodzić na spotkania Anonimowych Alkoholików. – „Myślicie, że cały dzień będę spędzać na rozmawianiu z wami, a ja muszę iść na spotkanie Anonimowych Alkoholików!” – napisała.

Podobno nastolatka chce uporać się ze swoimi problemami do kwietnia b.r. Wówczas będzie już pełnoletnia i dostanie pokaźną sumę z majątku odziedziczonym po ojcu. Do tego czasu chce być wolna od nałogów, by znowu nie przejęły kontroli nad jej życiem.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Paris Jackson potrzebuje pomocy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz