Paris Hilton zaręczona!Paris Hilton do tej pory nie myślała o ustatkowaniu się, słynąc z burzliwych i krótkich romansów, które zbiegały się z jej mocno imprezowym życiem. Dziedziczka hotelowej fortuny postanowiła jednak ułożyć sprawy prywatne i od roku spotyka się z modelem polskiego pochodzenia, Chrisem Zylką. 36-latka nie kryła się z nową miłością i chętnie zabierała chłopaka na ścianki oraz umawiała się na “spontaniczne” sesje z paparazzi.

Wszystko wskazuje na to, że Paris u boku Chrisa planuje wieść życie “spokojnej” celebrytki. Dziedziczka pochwaliła się właśnie, że przyjęła zaręczyny, a wyjątkową chwilę uczciła “okolicznościową” sesją na tle gór w Aspen, gdzie para spędzała romantyczny weekend. Przy okazji Hilton zdobyła się na szczere zwierzenia i pod fotografiami, na których pozuje z pierścionkiem zaręczynowym z wielkim diamentem, podzieliła się z fanami wzruszającym wpisem:

Powiedziałam tak! – cieszy się na Instagramie. Tak się cieszę, że zaręczyłam się z miłością mojego życia i najlepszym przyjacielem. Jest dla mnie idealny pod każdym względem. Czuję się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie! Moje marzenia się spełniły! Dziękuję, że pokazałeś mi że bajki naprawdę istnieją.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Paris Hilton zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz