Paris Hilton wynalazła lampę do selfie!Dwa lata temu słowo “selfie” zostało oficjalne wpisane do Oxford English Dictionary i ogłoszono je słowem roku. Zdjęcia z ręki kochają zwłaszcza gwiazdy i Kinga Rusin.

Królową selfie jest oczywiście Kim Kardashian, która w ramach bycia pisarką wydała książkę z własnymi zdjęciami, ucząc innych jak zrobić idealne zdjęcie. Z tymi samymi problemami borykała się też Paris Hilton. Na szczęście “wynalazła” specjalną lampę do selfie. Pochwaliła się tym kilka dni temu.

Wynalazłam to w Chinach i nazwałam Paris Selfie Light. Już niedługo trafi do sprzedaży, bo zwykły flesz zawsze wygląda źle – wyjaśniła Paris. Jesteś w ciemności, na przykład w klubie i twój aparat nie może zobaczyć twojej twarzy albo po prostu nie możesz złapać odpowiedniego kąta. Szukasz jakiegoś źródła światła, żeby było lepiej widać. Pomyślałam: “To głupie, czemu nie można umieścić tego światła bezpośrednio nad telefonem?”. Tak naprawdę wszystko polega na świetle. I na szukaniu kątów oraz praktyce.

Gratulujemy. Paris najwidoczniej nie słyszała do tej pory o lampie błyskowej.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Paris Hilton wynalazła lampę do selfie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz