Para stara się o drugie dzieckoW grudniu minie rok, odkąd Joanna Koroniewska (37 l.) i Maciej Dowbor (37 l.) stanęli na ślubnym kobiercu. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, para wymarzyła sobie, by prezentem na ich rocznicę było od dawna planowane drugie dziecko!

Para od 6 lat wychowuje wspólnie córkę Janinę, ale marzy o większej rodzinie. – Noszą się z tym zamiarem już od dłuższego czasu i ponoć już zaczęli starać się o rodzeństwo dla swojej córki – zdradza osoba z otoczenia małżonków. – Janinka też głośno upomina się, że chciałaby mieć braciszka lub siostrzyczkę, więc jeśli się uda, wszyscy będą szczęśliwi. Asia mówiła, że to byłby najlepszy prezent na rocznicę ich ślubu. Bardzo dba o siebie i wierzy, że teraz jest dobry moment – zdradza znajoma aktorki.

Joanna Koroniewska od dłuższego czasu poświęca się głównie rodzinie. To właśnie ze względu na córkę zrezygnowała z większej aktywności zawodowej i gra głównie w teatrze. Moment na kolejną pociechę jest więc idealny, zwłaszcza, że z Maciejem świetnie im się układa. Wszelkie niesnaski, które przed laty były powodem kryzysu, mają już dawno za sobą. – Oboje są przekonani, że kolejne dziecko umocni ich związek i rodzinę. Gdyby udało im się spełnić marzenie na święta, byłoby bardzo romantycznie – dodaje nasze źródło. Trzymamy kciuki!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Para stara się o drugie dziecko

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz