Ozzy Osbourne na odwyku od seksu!W maju na jaw wyszedł romans 67-letniego Ozzy’ego Osbourne’a z trzydzieści lat młodszą kochankę – jego fryzjerkę. Jak można się było spodziewać reakcja żony muzyka była natychmiastowa – Sharone wyrzuciła niewiernego męża z domu i zatrudniła najlepszych w Hollywood prawników rozwodowych. Reakcja rodziny, potępienie ze strony dzieci i perspektywa toksycznego rozwodu szybko wpłynęły na zmianę uczuć gwiazdora do młodej kochanki. Ozzy zerwał z fryzjerką i zgodził się na wszystkie warunki żony.

Okazuje się, że gwiazdor od czterech lat ukrywał romans z Michelle Puch. W wywiadzie dla magazynu People fryzjerka muzyka przyznała, że “byli bardzo blisko związani” i “planowali wspólna przyszłość”. Ozzy jednak szybko zapomniał co ich łączyło i po opublikowaniu jej wywiadu ogłosił, że trafił na “intensywną terapię” dla osób uzależnionych od seksu.

Na tym nie koniec rewelacji. Fryzjerka ujawniła także, że Ozzy miał w tym samym czasie jeszcze dwie inne kochanki. Wiedziała o tych związkach, ale miały być one jedynie “sposobem na zaspokojenie jego ogromnego apetytu seksualnego”. Osbourne próbując ratować wizerunek natychmiast zgłosił się na odwyk. W oświadczeniu skierowanym do fanów i mediów napisał:

Jest mi przykro, jeśli pani Pugh wyciągnęła z kontekstu naszą relację seksualną. Chciałbym przeprosić również inne kobiety, z którymi odbywałem stosunki seksualne. Dziękuję Bogu, że moja wspaniała żona jest przy mnie i mnie wspiera.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ozzy Osbourne na odwyku od seksu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz