Otylia Jędrzejczak chwali się ciążowym brzuszkiemOtylia Jędrzejczak niedawno zdradziła, że spodziewa się dziecka. Powiększenie rodziny planowała już od dawna, a w kwietniu 2016 w jednym z wywiadów wyznała, że poczęcie potomka to jej priorytet. Niedawno o ciąży niejasno napomknęła na swoim instagramowym profilu, później informację potwierdziła w rozmowie z “Super Expressem”:

- Jego płci nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się… w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama.

Maluch przyjdzie na świat w marcu, więc ciąża gwiazdy sportu, która przez moment była również gwiazdą telewizji (brała udział w show “Taniec z gwiazdami”, jurorowała w “Celebrity Splash!”), jest już zaawansowana. Nic dziwnego, że brzuszek wyraźnie rysuje się pod luźnymi kreacjami, które Jędrzejczak nosi na urlopie.

Otylia i jej partner Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów, bawią się właśnie w ciepłych krajach. Pływaczka nie mogła więc nie zaprezentować nowych krągłości w pełnej krasie – pochwaliła się zdjęciem w bikini.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Otylia Jędrzejczak chwali się ciążowym brzuszkiem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz