Ostre spięcie pomiędzy Seleną a Justinem!



Czy w ten sposób Bieber właśnie chciał zwrócić uwagę Seleny Gomez? Ta wymiana zdań zawładnęła całym Internetem!

Wszystko zaczęło się od najnowszych zdjęć przedstawiających Justina Biebera z jego nową dziewczyną – Sophie Richie. Justin bardzo nerwowo zareagował na niezbyt przychylne komentarze fanów pod fotografiami z nową ukochaną za co zagroził nawet zablokowaniem swojego Instagrama.

To bardzo rozgniewało nie tylko najwierniejsze fanki Justina, ale także i samą… Selenę Gomez, która zapewne również nie była zachwycona nowymi zdjęciami swojego byłego chłopaka. Postanowiła więc odpowiedzieć mu w ten sposób zostawiając komentarz pod jednym ze zdjęć o tej treści: “Jeśli nie potrafisz znieść hejtów, to przestań publikować tu zdjęcia ze swoją dziewczyną, lol? Wasz związek powinien być czymś wyjątkowym, tylko dla was. Nie wściekaj się na swoich fanów. Przecież to oni cię kochają i wspierali cię wtedy, gdy nikt jeszcze o tobie nie słyszał”.

To jeszcze bardziej rozwścieczyło wokalistę, który również nie pozostał jej dłużny: “To takie zabawne oglądać ludzi, którzy sami wykorzystali mnie, aby zwrócić na siebie uwagę, jak teraz pouczają innych. To smutne. Mam dla was tylko miłość” – skomentował.

I tym razem Gomez nie pozostawiła tego bez komentarza, który tym razem odniósł się jeszcze do czasów związku tych dwojga: “To zabawne, jak ci, którzy wielokrotnie zdradzali, śmią teraz wytykać palcem tych, którzy byli zawsze wspierający i pełni wybaczenia. Nic dziwnego, że fani się wściekli. To smutne. Mam dla was tylko miłość”.
Najwidoczniej ten komentarz spowodował, że wokalista postanowił wytoczyć przeciwko swojej byłej ukochanej najcięższe działa, czym wywołał niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. Zasugerował, iż Selena miała romans… z Zaynem Malikiem!
“Ja oszukiwałem… Oh, zapomniałem o tobie i Zayn’ie” – tak skomentował zarzuty gwiazdy w swoim kierunku Justin Bieber.

Kilka godzin później piosenkarz zablokował swój Instagram – ustawił jako prywatny lub usunął, tego jednak na razie nie wiadomo!
Jak myślicie, czy ta kłótnia spowodowana jest wciąż żywym uczuciem między tą parą czy zwykłym brakiem sympatii i wrogością, która ciągle narasta?
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Ostre spięcie pomiędzy Seleną a Justinem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz