Ostre kłótnie między króliczkami Playboya!“Dał jej cały świat – pieniądze, samochody, pierścionki z brylantami…” Przez wiele lat mieszkała w willi Hugh Hefnera (89 l.) i nie narzekała na swój los. Jednak gdy opuściła posiadłość Playboya, zmieniła zdanie. Holly Madison (36 l.) wylewa teraz pomyje na swego byłego narzeczonego, kochanka i sponsora. W swojej książce wyciągnęła wszystkie brudy i z satysfakcją sprzedała je światu.

Tym samym narobiła sobie wrogów. Między Holly a Kendrą Wilkinson zaiskrzyło po tym, jak ta pierwsza napisała w swej książce, że nigdy nie chciała być przyjaciółką Kendry.

- Holly twierdzi, że nigdy nie chciała być moją przyjaciółką – mówi Wilkinson. – CO jest prawdą, ponieważ my nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami. Najgorszą rzeczą jest bycie w fałszywej przyjaźni dla sławy, dla tego biznesu – nienawidzę tego uczucia – podkreśliła Kendra.

Były króliczek Playboya twierdzi, że Holly bezczelnie kłamie na temat swoich relacji z Hefnerem:

- Wydaje się wam, że chciała mieć z nim dzieci, wyjść za niego, że go kochała? – pyta Kendra. – Zaufajcie mi – to nieprawda. To wszystko, co wygaduje w ostatnim czasie: “O, ja naprawdę nie chciałam tam być.” Z kogo ona chce zrobić głupka? – złości się Wilkinson.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Ostre kłótnie między króliczkami Playboya!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz