Orlando Bloom znów się rozbiera! Co na to Katy Perry?!Orlando Bloom uważany dotąd za raczej spokojnego i stroniącego od skandali aktora, tego lata niespodziewanie dał się poznać jako miłośnik naturyzmu. Jego zdjęcia z nagim penisem, którego beztrosko eksponował podczas urlopu z Katy Perry na Hawajach obiegły media na całym świecie. Okazuje się, że zamiłowanie do nagości Orlando wyraża nie tylko na wakacjach, ale również w pracy.

Na platformie Netflix pojawił się właśnie serial pt. Easy, który twórcy opisują jako “komediowe spojrzenie na współczesne związki”. Jedną z głównych ról zagra w nim właśnie Orlando, a partnerować mu będzie kanadyjska aktorka i modelka Malin Akerman. Producenci już zapowiadają, że serial przesycony będzie tematyką seksu. Na dowód tego pokazali fragmenty jednego z odcinków, w którym aktorzy grają odważną scenę. 39-letni Bloom jest dumny z formy jaką osiągnął specjalnie do roli.

Jeszcze nigdy moje ciało nie było w takiej kondycji jak teraz! To było całkiem zabawne, gdy poruszałem się na planie, a cała ekipa odwracała wzrok – powiedział.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Orlando Bloom znów się rozbiera! Co na to Katy Perry?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz