Orlando Bloom spędza jak najwięcej czasu z synkiemOrlando Bloom jest obecnie w związku z amerykańską wokalistką, Katy Perry. Jednak wcześniej żoną aktora była Miranda Kerr, z którą ma 5-letniego synka, Flynna. Mimo nowej miłości i zawrotnej kariery, gwiazdor poświęca synkowi mnóstwo czasu. Ostatnio paparazzi przyłapali Blooma z pociechą na spacerze. Trzeba przyznać, że maluch jest niebywale uroczy! Zobaczcie sami.

Wydawało się, że małżeństwo Orlando Blooma i Mirandy Kerr przetrwa znacznie dłużej niż trzy lata. Aktor teraz i modelka w październiku 2013 ogłosili jednak, że kilka miesięcy wcześniej się rozstali. Owocem ich związku jest syn Flynn, który urodził się w styczniu 2011.

Obecnie Orlando zakochany jest w Katy Perry, z którą jest w oficjalnym związku od kilku dobrych miesięcy. Jednak dla swojego 5-letniego synka zawsze jednak znajdzie czas. Ostatnio wybrali się razem na spacer po ulicach Malibu, gdzie sfotografowali ich fotoreporterzy. Flynn rośnie jak na drożdżach! Widać już podobieństwo do słynnego taty?
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Orlando Bloom spędza jak najwięcej czasu z synkiem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz