Orlando Bloom planuje poprosić Katy Perry o rękę?!Związek Orlando Blooma i Katy Perry kwitnie. Paparazzi regularnie przyłapują parę na czułościach w czasie kolejnych wspólnych wakacji na Hawajach i Sardynii. Ostatnio było między nimi tak gorąco, że Orlando pokazał się fotografom zupełnie nago. Aktor i piosenkarka spotykają się od stycznia i podobno układa im się świetnie – na tyle, że ostatnio Orlando przyznał znajomym, że marzy o powiększeniu rodziny.

Bloom ma już syna z pierwszego małżeństwa z Mirandą Kerr i to właśnie naturalna relacja Katy z 5-letnim Flynnem miała wpłynąć na jego plany. Źródło z kręgu przyjaciół pary twierdzi, że decyzję o przejściu na kolejny etap związku uzależniał od tego, jak Katy poradzi sobie z małym Flynnem. Widząc jak dobrze czują się razem, tylko utwierdził się w swoim przekonaniu.

Choć od stycznia minęło tylko kilka miesięcy, aktor nie ma ochoty dłużej czekać. Jego przyjaciele są przekonani, że nie myślał o nikim tak poważnie od czasu swojego pierwszego małżeństwa.

Są szczęśliwsi i zakochani bardziej niż kiedykolwiek – mówi anonimowo jeden z nich. Orlando chciałby zaręczyć się z Katy jeszcze przed końcem roku.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Orlando Bloom planuje poprosić Katy Perry o rękę?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz