Orlando Bloom mówi o Katy Perry!Wygląda na to, że romans Katy Perry (31 l.) i Orlando Blooma (39 l.) kwitnie w najlepsze! Piosenkarka i aktor znają się od dobrych kilku lat. W przeszłości nikt nie spekulował na temat romansu między nimi. Kiedy jednak na imprezie po rozdaniu Złotych Globów nie mogli oderwać od siebie wzroku i wyraźnie ze sobą flirtowali, tabloidy obwieściły, że Perry i Bloom mają się ku sobie. Oni sami unikali jednak odpowiedzi na pytanie o rzekomy romans. Aż do teraz! W najnowszym wywiadzie Orlando Bloom zdradził, że już wkrótce będzie można ich zobaczyć razem.

“Przyjdziemy razem na Grammy Awards i będziemy pozować na czerwonym dywanie, więc wszyscy będą mogli nam zrobić zdjęcia” – wyznał portalowi “X17online”.

Nie powiedział wprawdzie wprost, że związał się z Perry, jednak zagraniczne tabloidy są przekonane, że to tylko kwestia czasu. Dowiadujemy się również, że wokalistka została już przedstawiona synkowi aktora. Przypomnijmy, że była żona Blooma, Miranda Kerr, wyznała niedawno w jednym z wywiadów, że wraz z Orlando Bloomem ustalili, iż nie będą przedstawiać nowych partnerów Flynnowi do czasu, aż związek nie zrobi się poważny.

Czekamy zatem na pierwsze oficjalne wyjście aktora i wokalistki.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Orlando Bloom mówi o Katy Perry!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz