Oprawca Katie Piper wyjdzie na wolność?!Katie Piper (34 l.) przeżyła prawdziwy dramat. Została oblana kwasem na rozkaz jej byłego chłopaka Daniela Lyncha w wyniku czego ledwo uszła z życiem. Latami powracała do zdrowia, przeszła mnóstwo operacji i jej skóra nada wymaga szczególnej troski. Mimo że obecnie wygląda świetnie, to na jej ciele pozostały trwałe blizny.

Katie jest bardzo silną kobietą. Mimo tragedii nie poddała się. Udało jej się założyć rodzinę, ma kochającego męża, niedawno urodziła drugą córeczkę. Okazuje się, że jej najgorszy koszmar może powrócić. Jej oprawca ma szansę wyjść na wolność. Stefan Sylvestre i były chłopak Piper, Daniel Lynch, trafili za kratki w 2009 roku. Lynch dostał karę dożywocia. Stefan już w 2015 roku ubiegał się o zwolnienie warunkowe. Obecnie istnieje możliwość, że zostanie zwolniony za kilka tygodni. Katie po tych wiadomościach opublikowała wiadomość na Instagramie: Boże chroń mnie przed wszystkim, co nie zostało zesłane przez Ciebie. Poinformowała również, że ma problemy ze snem.

Katie w swojej autobiografii napisała:

Jestem jedyną, która dostała dożywotni wyrok. On może zmienić nazwisko, znaleźć nową pracę, partnera, wyprowadzić się, a ja nie mogę. Nie mogę udawać, że nic się nie stało, bo wszystko mam wypisane na mojej twarzy.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Oprawca Katie Piper wyjdzie na wolność?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz