Olga Kalicka i Jakob Kosel spędzili razem majówkę!Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Jakob Kosel to model, który zasłynął udziałem w popularnym programie TVN „Top Model”. Młodych influencerów dało nam się przyłapać podczas wspólnego, majowego wyjazdu. Kiedy i gdzie udali się na weekend aktorka i model? Co ich tam połączyło?

Olga Kalicka, czyli aktorka znana z serialu “Rodzinka.pl” oraz finalista programu „TOP Model” Jakob Kosel spotkali się w miniony weekend w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce, czyli w Hotelu Mikołajki nad Jeziorem Mikołajskim na Mazurach. Para gwiazd pojawiała się tam z okazji oficjalnego rozpoczęcia sezonu żeglarskiego. W Przystani Rezydentów 180s przy hotelu odbyła się bowiem żeglarska impreza otwierająca sezon letni – ku uciesze miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych. A nie od dziś wiadomo, że woda to ulubiony żywioł zarówno Olgi, jak i Jakoba!

W końcu Jezioro Mikołajskie to prawdziwy raj dla miłośników żeglarstwa. Co roku przyjeżdżają tu spragnieni wrażeń turyści, a także znane polskie gwiazdy. Nie inaczej było i teraz. Sezon letni otworzyły pływania testowe jachtami MasterCraft w Przystani 180s, a następnie okolicznościowa impreza, na której Olga Kalicka i Jakob Kosel bawili się w obecności swoich przyjaciół i dziennikarzy. Co jeszcze tam robili?

Olga i Jakob skorzystali z lokalnych atrakcji. Oboje mogli spróbować swoich sił w wakesurfingu. W wolnych chwilach aktorka i model spędzali zaś czas, korzystając z uroków (w tym spa) hotelu, w którym się zatrzymali. Co ten miał im do zaoferowania? W hotelu znajdują się strefy, w których oboje mogli się zrelaksować, co czynili w towarzystwie swoich przyjaciół. Do dyspozycji ich, jak i pozostałych gości pozostawały bowiem takie strefy jak Spa & Wellnes, strefa basenowa, świat saun, sala fitness oraz pokoje masażu, który wykonują w nich lokalni profesjonaliści.

Jak Oldze Kalickiej i Jakobowi Koselowi minął majowy weekend, który spędzili razem na Mazurach? I przede wszystkim – jak radzili sobie podczas wykonywania akrobacji wakesurfinowych? Ich odwaga mocno nam zaimponowała!
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Olga Kalicka i Jakob Kosel spędzili razem majówkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz