Olga Frycz rzuciła Jacka Borcucha bo romansuje z Małgorzatą Ohme!Romans Olgi Frycz i Jacka Borcucha rozpoczął się 6 lat temu na planie filmu Wszystko, co kocham. Reżyser rzucił dla Olgi żonę z małym dzieckiem. Nie chciał jednak się rozwodzić. W końcu żona Borcucha, Ilona Ostrowska, zniecierpliwiona jego brakiem zdecydowania, złożyła pozew rozwodowy. Olga nie ukrywała, że w tej sytuacji liczy na oświadczyny. Zwłaszcza że odkąd rozbiła rodzinę lubianej w środowisko aktorskim Ostrowskiej, branża zaczęła na nią krzywo patrzeć. Frycz miała nadzieję, że po ślubie to się zmieni. Jednak Borcuch, tradycyjnie, znów nie mógł się zdecydować. W końcu rozczarowana Olga wyprowadziła się z jego mieszkania. Borcuch jednak długo po niej nie płakał.

Jacek Borcuch nie ma żalu, że Olga Frycz wyniosła walizki z jego mieszkania – informuje Fakt. Wszak od kilku tygodni jego serce bije szybciej dla pięknej blondynki, przez którą zakończył się jego związek z gwiazdą M jak miłość. Reżyser widywany jest na schadzkach z jurorką show TVN Aplauz, aplauz – Małgorzatą Ohme.

Para nie kryje się ze swoimi uczuciami. Na naszych zdjęciach można dostrzec, że czułymi gestami obdarzają się na oczach przechodniów. Psycholożka dziecięca spędza teraz z reżyserem każdą wolną chwilę. Para na razie nie mieszka jeszcze razem, dlatego gdy się spotykają na mieście, zachowują się jak stęsknione za sobą zakochane nastolatki.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Olga Frycz rzuciła Jacka Borcucha bo romansuje z  Małgorzatą Ohme!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz