Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski – koniec związku!Wszystko wskazywało na to, że związek Mikołaja Roznerskiego i Olgi Bołądź to prawdziwe M jak Miłość! Aktor jakiś czas temu zostawił swoją dawną partnerkę, Martę Juras i wprowadził się do nowej ukochanej. Jednak uczucie chyba się wypaliło…

Związek Mikołaja Roznerskiego i Olgi Boładź należy do najbardziej tajemniczych w polskim show biznesie. Aktorzy nigdy oficjalnie nie oświadczyli, że są parą. Ciągle jednak pojawiały się plotki o ich gorącym uczuciu. Gwiazdor “M jak Miłość”, nawet oświadczył się swojej ukochanej w te wakacje. Jednak kolorowa prasa już wtedy donosiła o kryzysie w ich związku. Jak podaje “Fakt”, tajemnicza miłość jest już tylko historią.

Roznerski z miłości do Bołądź zostawił matkę swojego dziecka, również aktorkę, Martę Juras. Ponoć para szybko zamieszkała razem, jednak wszystko wskazuje na to, że uczucie się wypaliło. Bołądź również ma dziecko z poprzedniego związku. – Mikołaj miał dobry kontakt z Brunem. Lubi dzieci. Swojego syna też nie zaniedbuje – twierdzi informator “Faktu”.

Ta sama osoba z otoczenia pary twierdzi, że rozstanie odbyło się w bardzo kulturalny sposób. – To nie było tak, że któreś z nich rzuciło partnera. Decyzję podjęli wspólnie, w zgodzie, bez awantur – czytamy w tabloidzie. Mikołaj został zapytany o komentarz. – Nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie – uciął temat aktor. Jeżeli naprawdę się spotykali, to szkoda, że już nie są razem, bo stanowili piękną parę.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski   koniec związku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz