Olaf Lubaszenko zrzucił już 40 kg!Olaf Lubaszenko (47 l.) nie przestaje dbać o siebie! Aktor, który zmagał się z depresją i nadwagą, powoli wraca do formy sprzed lat. Według naszych informacji udało mu się zgubić ponad 40 kilogramów! Nową sylwetką i garderobą Lubaszenko pochwalił się na jednej z ostatnich imprez. Oby tak dalej!

Problemy z wagą, z którymi zmagał się od lat, oznaczały dla Olafa wykluczenie – najpierw z reprezentacji polskich artystów w piłce nożnej, a później z aktorstwa. Utrata pracy i przyjaciół doprowadziły go do depresji. Na szczęście Lubaszenko pozbierał się i zaczął walczyć z chorobą. Nie mógł jednak liczyć na znajomych. – Z ust światłych przyjaciół słyszałem: “Jakbym cię wziął, k…, do pionu, to zaraz by ci przeszła depresja” – wspomina tamten czas.

Dziś, mając u boku ukochaną, staje na nogi i wraca do formy. Udało mu się także dostać pracę – pojawił się jako jedna z kluczowych postaci w serialu “Strażacy”. Jeśli w kolejnym roku nadal będzie tracił zbędne kilogramy, może uda mu się wrócić na szczyt!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Olaf Lubaszenko zrzucił już 40 kg!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz