Ola Kwaśniewska otwiera własny biznes!Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) odkryła w sobie pasję do podróżowania. Uwielbia odkrywać dotąd nieznane jej miejsca. Chciałaby dzielić się tym z innymi. Dlatego myśli o założeniu firmy. Wydaje się, że Ola Kwaśniewska wciąż szuka pomysłu na siebie. Była już reporterką TVN, brała udział w “Tańcu z gwiazdami”, miała swój program radiowy, a nawet przeprowadzała wywiady dla jednego z magazynów dla pań.

Jednak nigdzie nie może zagrzać miejsca na dłużej. Złośliwi wytykają jej, że nie zajmuje się niczym konkretnym i całymi dniami tylko leniuchuje. Ola stara się udowodnić, że wcale tak nie jest.

Od roku prowadzi profil na Instagramie, na którym chwali się swoimi podróżami. Publikuje tam biało-czarne fotografie głównie z zagranicznych wojaży. Ola nabrała wprawy w podróżowaniu i podobno zaczyna zastanawiać się, jak pasję przekuć w dobrze prosperujący biznes. Mówi się, że po jej głowie chodzi otwarcie własnej agencji turystycznej.

“Jeśli kiedyś udałoby się ten plan zrealizować, nie byłyby to wakacje ‘all inclusive’, a wyjazdy do jeszcze nie do końca odkrytych zakątków świata, które sama zwiedziłam i mogę polecić” – zdradza “Party” Kwaśniewska.
Pojechalibyście na takie wczasy z córką byłego prezydenta?
Żródło info i foto: pomponik.pl
lg share en Ola Kwaśniewska otwiera własny biznes!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz