Ola Kwaśniewska na seksownej focie!Aleksandra Kwaśniewska zamieściła na swoim profilu na Instagramie bardzo intrygujące zdjęcie. Córka byłego prezydenta leży na podłodze, najprawdopodobniej kompletnie naga, przykryta jedynie futrem. Pozując, doskonale się bawi. Przy okazji dedykuje zdjęcia Natalii Kukulskiej, z którą od lat się przyjaźni.

Aleksandra Kwaśniewska ostatnio bardzo rzadko pojawia się na salonach. Swoim fanom wynagradza tę nieobecność, publikując – od czasu do czasu – nieszablonowe zdjęcia. Te, na których jest przykryta futrem, są wyjątkowo kuszące i zmysłowe. Okazuje się, że mają one swojego adresata.

– „Ku pamięci Natusi wspomnienie prezentu numer trzy postać odziana w kapeć i sztuczne futra smaży się w pląsach przy kominku zaprawdę powiadam Wam nie chcielibyście widzieć tego teledysku” – napisała na swoim Instagramie Aleksandra Kwaśniewska.

3 marca Natalia Kukulska skończyła 40 lat. Z tej okazji zorganizowała imprezę urodzinową. Pojawiła się na niej też Aleksandra Kwaśniewska, która jest jej przyjaciółką. Impreza na pewno była udana, a zdjęcie z futrem ewidentnie nawiązuje do prezentu dla solenizantki…
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ola Kwaśniewska na seksownej focie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz