Ola Jordan zastąpi Beatę Tyszkiewicz w “Tańcu z gwiazdami”Od kilku tygodni spekulowano na temat tego, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w fotelu jurora w programie „Taniec z gwiazdami”. Wśród typów pojawiało się m.in. nazwisko Joanny Krupy czy też Grażyny Szapołowskiej. Polsat w końcu odkrył wszystkie karty. Beatę Tyszkiewicz zastąpi piękna i utalentowana tancerka, Ola Jordan.

Ola Jordan to profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia, znana z brytyjskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, w której występowała przez 10 lat. W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła nawet Kryształową Kulę. Od 2 marca to właśnie ona będzie nową jurorką w 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jej kandydatura jest dla wszystkich sporym zaskoczeniem.

Ola Jordan nie kryje swojej ekscytacji. – To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury, bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie – zapewnia Ola Jordan.

Przypomnijmy, że Beata Tyszkiewicz zdecydowała się zrezygnować z udziału w show Polsatu ze względów zdrowotnych. Aktorka boryka się bowiem z problemami z sercem. – Jak wszyscy, kocham panią Beatę więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, by mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać – mówił jeszcze niedawno Faktowi producent show Rinke Rooyens.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ola Jordan zastąpi Beatę Tyszkiewicz w Tańcu z gwiazdami

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz