Ola Ciupa znów zaskakuje!Ola Ciupa ma stanąć niedługo na ślubnym kobiercu. Nie przeszkadza jej to kusić mężczyzn swoim zgrabnym ciałem w mediach społecznościowych. Po lipcowej sesji w magazynie “CKM” teraz Ciupa na swoim Instagramie pochwaliła się jednym ze zdjęć z tejże. Zdjęcie roznegliżowanej modelki zrobiło furorę w sieci.

Ola Ciupa jest jedną z najseksowniejszych polskich modelek. Jeszcze dwa lata temu w rozmowie z nami gwiazda teledysków Donatana zarzekała się jednak, że rozbieranych sesji z jej udziałem nie będzie. Jak twierdziła wówczas: – Nie, na pewno nie! Teraz tak maksimum, to są kostiumy kąpielowe! Ostatecznie jednak, z okazji dwudziestolecia pisma zdecydowała się zaprezentować swoje wdzięki w pełnej krasie.

eraz na swoim Instagramie słowianka Donatana pochwaliła się na swoim wyjątkowo odważnym zdjęciem, na którym leży na hamaku, nie mając na sobie majtek. Rozpaliła tym zwłaszcza męską część internautów. Jeden z nich napisał: – Poszłaś na całość z naturą bardzo na bogato i sexi. Najgoretsza bezkonkurencyjnie do tego najzgrabniejsze nozki i najsexowniejsza dupeczka to jest to o czym kazdy zdrowy mezczyzna marzy kocham i pozadam. Jedno z lepszych zdjęć … Brawo dla fotografa. Ty to masz figurę I boskie cialo.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Ola Ciupa znów zaskakuje!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz