Ola Ciupa zainwestowała w kolejne mieszkanie! Celebrytka sporo zarabiaOla Ciupa inwestuje w nieruchomości. Piękna Słowianka postanowiła zakupić kolejne mieszkanie. Swoim wydatkiem pochwaliła się na Instagramie.

Ola Ciupa zaistniała w show-biznesie po występie w teledysku Donatana do piosenki “My Słowianie”. Od tego momentu całkiem dobrze radzi sobie w kolorowym świecie, w którym nie każdemu udaje się utrzymać dłużej niż przez przysłowiowe 5 minut. Modelka pracuje obecnie jako prezenterka stacji muzycznej i wszystko wskazuje na to, że całkiem nieźle tam zarabia. Ponadto reklamuje różne produkty za pośrednictwem swojego Instagrama.

“Bardzo spodobało mi się wykańczanie i urządzanie mieszkania. Moje już na finiszu. Nie mogę się doczekać kolejnego… Właśnie zdecydowałam się na inwestycję” – napisała Ola Ciupa na Instagramie. Modelka dołączyła do wpisu zdjęcie aktu notarialnego.

Ola Ciupa idzie w ostatnim czasie jak burza. Najpierw zachęcona przez Krzysztofa Gojdzia, skończyła studia, a teraz dokonuje zakupów apartamentów. Coś czujemy, że o przyszłość finansową Ola Ciupa nie musi się powoli martwić.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Ola Ciupa zainwestowała w kolejne mieszkanie! Celebrytka sporo zarabia

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz