Ola Ciupa i Popek romansują?!Ola Ciupa i Popek?! Może i bylibyśmy w stanie wyobrazić ich sobie jako parę, ale wtedy przeczytaliśmy “natchnione” słowa Słowianki i chyba lider Gangu Albanii jakoś nie pasuje nam do jej wymagań. Chociaż może…

Ola Ciupa jest prezenterką muzycznej stacji 4Fun.tv, dzięki czemu miała okazję przeprowadzić wywiad z Popkiem. Rozmowa musiała się udać, bowiem Instagram i Facebook Słowianki Donatana szybko zapełniły się wspólnymi zdjęciami z kontrowersyjnym raperem i to nie tylko z planu i z mikrofonem, lecz także z bardziej prywatnych sytuacji.

Ola Ciupa i Popek parą? Może nawet pasowaliby siebie, jednak jakoś ciężko przychodzi nam uwierzyć, że cokolwiek mogłoby się między nimi wydarzyć. Dowiedzieliśmy się z “Kwestionariusza osobowego” Oli Ciupy, opublikowanego w “Twoim Imperium”, że ma dość konserwatywne poglądy na seks i małżeństwo.

“Małżeństwo to dla mnie bardzo odpowiedzialna i poważna przysięga przed Bogiem, która łączy ludzi na całe życie. Seks to moment oddania się bez reszty i zatracenia w zmysłach” – czytamy słowa Ciupy.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Ola Ciupa i Popek romansują?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz