Ojciec Meghan Markle zarabia kokosy na ustawkach!Ojciec Meghan Markle zarabia na ustawkach? Media na Wyspach wrzą! Wygląda na to, że tuż przed ślubem Meghan Markle i księcia Harry’ego, jej ojciec stał się bohaterem skandalu.

Skandal na Wyspach Brytyjskich. Ojciec Meghan Markle został przyłapany na umawianiu się z fotografem i pozowaniu do zdjęć, które miały symulować, że były zrobione z ukrycia.

Prawda wyszła na jaw dzięki nagraniom z monitoringu. Na nagraniu widać, jak Thomas Markle rozmawia z fotografem, a później pozuje do zdjęcia. Na fotografii ojciec Meghan Markle przegląda internet w poszukiwaniu informacji o swojej córce. “Przyszli razem. Nie zostali długo, może 10 minut, razem wyszli. Uznałam, że to dziwne, że w takim miejscu robią zdjęcia” – potwierdziła to pracownica restauracji. Na innej fotografii Thomas Markle przegląda książkę o zabytkach.

Nie wiadomo, ile ojciec Meghan Markle zarobił na tej ustawce, ale zdjęcia zostały sprzedane za olbrzymią kwotę – 100 tysięcy funtów, czyli 480 tysięcy złotych!

Przypominamy, że ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego odbędzie się już w najbliższą sobotę.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Ojciec Meghan Markle zarabia kokosy na ustawkach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz