Ojciec Meghan Markle żali się, że nie pozna wnukówOjciec Meghan Markle jest jedną z osób, które nie są mile widziane na brytyjskim dworze królewskim. A wszystko przez to, że niedługo przed ślubem córki dał się na mówić na „ustawkę” z paparazzi, po czym udzielił wywiadu, który był niezbyt korzystny wizerunkowo dla jego córki. Jak się jednak teraz okazuje, ojciec księżnej Sussex chce nawiązać z nią kontakt. Przeprosi za swoją niefrasobliwość?

Thomas Markle, czyli ojciec Meghan Markle nie był obecny na jej ślubie z księciem Harry’m. A to z racji na zawał, który przeszedł na kilka dni przed tą ceremonią. Jego relacje z córką i nowym zięciem nigdy nie były jednak specjalnie dobre. A to choćby z racji na niefortunne wypowiedzi ojca księżnej, których ten udzielał kolejnym brytyjskim mediom. Jak się okazuje, teraz Thomas Markle postanowił udzielić kolejnego wywiadu, w którym m.in. żalił się na to, że nie ma kontaktu z córką i jej mężem. Jak bardzo brakuje mu kontaktu z Meghan?

Boli mnie to, że zupełnie mnie odcięła. Miałem numery telefonów do niej i do Pałacu, ale od kiedy wyraziłem się niepochlebnie na temat rodziny królewskiej, zostałem zupełnie odcięty. Te numery nie odpowiadają, nie mam żadnego kontaktu z córką. 4. sierpnia są jej urodziny, chciałbym wysłać jej kartkę. Ale jeśli wyślę ją na adres Kensington wiem, że będzie tylko jedną spośród tysiąca i Meghan nigdy jej nie zobaczy! – Thomas Markle żalił się na łamach Daily Mail.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ojciec Meghan Markle żali się, że nie pozna wnuków

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz