Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie córki!Meghan Markle i książę Harry mają kolejne powody do zmartwień. Media ujawniły, że ojciec przyszłej panny młodej, Thomas Markle, przeszedł zawał i został poddany operacji! Meghan Markle postanowiła zabrać głos i opublikowała oficjalne oświadczenie.

Meghan Markle ma kolejne powody do zmartwień. Ojciec przyszłej panny młodej przeszedł zawał, który był efektem stresu związanego z wydarzeniami ostatnich dni (mężczyznę przyłapano m.in. na ustawkach z fotoreporterami). Plotka głosi, iż Thomas Markle w środę przeszedł operację w prywatnym szpitalu w Meksyku i musi pozostać kilka dni w klinice na obserwacji. – Czuję się dobrze, ale rekonwalescencja potrwa długo. Zostanę jeszcze w szpitalu. Nie wolno mi się emocjonować – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Thomas Markle.

Głos w sprawie po miesiącach milczenia postanowiła zabrać Meghan Markle. Przyszła księżna wydała specjalne oświadczenie i potwierdziła nieobecność ojca na jej sobotnim ślubie z księciem Harrym. – Niestety, mój ojciec nie będzie uczestniczył w naszym ślubie. Zawsze dbałam o niego i mam nadzieję, że dostanie teraz przestrzeń, której potrzebuje, aby skupić się na swoim zdrowiu – napisała Meghan Markle.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Ojciec Meghan Markle nie pojawi się na ślubie córki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz