Ojciec ex Kingi Dudy został… członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji!Odkąd Andrzej Duda został prezydentem, jego małżeństwo i relacje rodzinne są obiektem zainteresowania mediów. Pod lupą znalazła się też jego córka, Kinga.

Jakiś czas temu głośno było o jej rozstaniu ze studentem medycyny z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Karolem Sabatowskim. Para spotykała się ze sobą przez ponad rok. Związek wprawdzie nie przetrwał, ale rodzina byłego chłopaka Kingi skorzystała chyba na jego znajomości z córką prezydenta RP.

Jak podaje Fakt, Andrzej Sabatowski, były dyrektor TVP Wrocław i “niedoszły teść” prezydentówny, w ubiegłym tygodniu nieoczekiwanie otrzymał nominację na członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, gdzie przy niewielkiej ilości obowiązków, przez następnych sześć lat będzie pobierał pensję w wysokości niemal 13 tysięcy złotych. Do dyspozycji dostanie też służbowe auto.

Sabatowski znany jest raczej ze środowiska liberalnego i sympatyzowania z PO, więc decyzja powołania go do KRRiT wydaje się w obecnych warunkach politycznych zaskakująca.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ojciec ex Kingi Dudy został... członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz