Ogromna metamorfoza Marty KaczyńskiejMarta Kaczyńska wraz córkami pojawiła się na pl. Piłsudskiego, gdzie obywają się uroczyste obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Uwagę fotoreporterów przykuł promienny wygląd Kaczyńskiej. Jak wiadomo, córka tragicznie zmarłej pierwszej pary, spodziewa się trzeciego dziecka. Ciąża bardzo służy przyszłej mamie, wystarczy spojrzeć na jej twarz. Marta wygląda pięknie i olśniewająco.

Marta Kaczyńska jest mamą dwóch córek – 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny. Ojcem dziewczynek jest Marcin Dubieniecki. Po rozwodzie Kaczyńska związała się trójmiejskim biznesmenem Piotr Z. Para planuje ślub i oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka.

Przyszła mama nie kryje swojej radości z powodu ciąży. Chociaż do tej pory nie potwierdziła oficjalnie doniesień o dziecku, na swoim Facebooku poinformowała, że są bardzo szczęśliwi. Podziękowała również za gratulację, tym którzy “cieszą się razem z nimi”.

Marta Kaczyńska najwyraźniej dobrze znosi ciążę. Nie unika fotoreporterów i bierze udział w wielu oficjalnych wydarzeniach. Pod koniec marca wręczała Kornelowi Morawieckiemu nagrodę im. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, którą przyznaje co roku Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Pojawiła się także 10 kwietnia u boku córek, wuja i prezydenta Andrzeja Dudy na warszawskim pl. Piłsudskiego, podczas obchodów rocznicy smoleńskiej. Mimo palącego słońca i prawdziwie letniej temperatury, dzielnie stała przez długi czas na scenie, zachwycając przy tym swoją urodą. Chociaż na co dzień Marta maluje się delikatnie, tym razem postawiła na odważniejszy makijaż. Podkreśliła oczy oraz usta. Zmiana ta wyszła jej na plus, przyszła mama wyglądała zachwycająco i oczarowała wszystkich zebranych na placu.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ogromna metamorfoza Marty Kaczyńskiej

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz