Odważne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej!Aktorka i tancerka zamieściła na Instagramie fotkę, która zelektryzowała jej fanów. Agnieszka Kaczorowska od 2014 r. święci tryumfy. Wcześniej znana jedynie z roli Bożenki Lubicz w telenoweli “Klan”, dzięki udziałowi w “Tańcu z gwiazdami” stała się jednym z gorących nazwisk w rodzimym show-biznesie.

Co prawda w pierwszej edycji, w której wzięła udział (w parze z Rafałem Maślakiem) nie zajęła wysokiego miejsca (bo dopiero szóste), już w kolejnej wygrała w parze z Krzysztofem Wieszczkiem. W minionej edycji zajęła z kolei 2. miejsce w parze z Łukaszem Kadziewiczem: przy okazji padła ofiarą plotek i insynuacji, że wdała się z żonatym siatkarzem w romans. Tak mówiła o tym na łamach “Gali”:

Tylko ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, kim jestem. Media zrobiły teraz ze mnie uwodzicielkę, kobietę zmieniającą partnerów jak rękawiczki i rozbijającą małżeństwa. Przyznasz, że w ciągu trzech lat mój wizerunek diametralnie się zmienił. (śmiech) Ale większość informacji, podawanych przez plotkarskie portale i gazety, jest po prostu nieprawdziwa. Zgadzam się z Tobą, że jest we mnie wiele skrajności. I uważam to, zwłaszcza w przypadku aktorki, za bardzo atrakcyjne.

Jednak sama przyznała, że lubi prowokować. Wczoraj zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło sporą sensację wśród jej fanów.

Ubrana w spódnicę i luźną bluzkę, stoi na nim odwrócona plecami do obiektywu. Jednak przybrana poza i luźna bluzka odsłaniają dużą cześć jej pleców i widać, że gwiazda nie założyła stanika.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Odważne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz