Odważne zdjęcia Heleny EnglertHelena Englert postanowiła pójść w ślady znanych rodziców. Córkę Jana Englerta i Beaty Ścibakównej od ubiegłorocznych wakacji mamy okazję oglądać w serialu “Barwy szczęścia”, gdzie ma już za sobą bardzo odważną scenę łóżkową… Nastolatka ewidentnie lubi nie tylko wyzwania aktorskie, ale również nie wstydzi się pokazywać swojego ciała na Instagramie. Zobaczcie odważne zdjęcia Heleny Englert z wakacji!

Helena Englert to 17-letnia córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. O dziewczynie zrobiło się głośno, kiedy we wrześniu tego roku zagrała w łóżkowej scenie w serialu “Barwy Szczęścia”. Kilka milionów widzów serialu zobaczyło nastolatkę w bardzo intymnej sytuacji ze starszym od niej o 10 lat aktorem Józefem Grzymałą, który gra tam jej nauczyciela geografii. Decyzja o zagraniu sceny seksu przez nastolatkę z resztą była podobno powodem kłótni młodziutkiej aktorki z jej znanymi rodzicami. Co więc rodzice Heleny Englert sądzą o jej nowych, odważnych zdjęciach z wakacji..?

Helena Englert ma już 17 lat i samodzielnie podejmuje decyzje o tym, co chce robić w życiu. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zdecydowała się pójść w ślady rodziców i próbuje swoich sił w aktorstwie. Dziewczyna w przerwie świątecznej wybrała się w egzotyczną podróż do Tajlandii, co udokumentowała na Instagramie. Zdjęcia, na których wygina się w odważnych pozach, spotkały się z wieloma komentarzami jej obserwatorów.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Odważne zdjęcia Heleny Englert

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz