Odnaleziono Sinead O’ConnorTMZ podało w poniedziałek wieczorem informację o zaginięciu Sinead O’Connor. Z komunikatu agencji Reuters dowiadujemy się, że artystka została odnaleziona.

Sinead O’Connor około godziny 6:00 rano w niedzielę wyszła ze swojego domu na przedmieściach Chicago, by pojeździć na rowerze. Serwis TMZ jako pierwszy upublicznił informacje, że artystka nie wróciła z rowerowej przejażdżki. Policja w Chicago rozpoczęła poszukiwania piosenkarki.

Według komunikatu policji Sinead O’Connor została zakwalifikowana jako “zaginiona samobójczyni”. Ostatnim razem widziana była na rowerze marki Raleigh z różowym koszykiem. Nie była w typowo rowerowym stroju. Miała czarną parkę, skórzane spodnie i bluzę z napisem “Irlandia” – czytamy na portalu.

Na szczęście O’Connor została odnaleziona, zakomunikowała na koncie na Twitterze agencja Reuters.

Piosenkarka Sinead O’Connor została szczęśliwie odnaleziona, po tym, jak policja ogłosiła jej zaginięcie na przedmieściach Chicago – czytamy na TT.

Kwestia zaginięcia piosenkarki nie powinna być bagatelizowana. Istniały poważne przesłanki, aby sądzić, że może się ona targnąć na życie.

To już bowiem kolejny raz, gdy przepadła bez wieści w przeciągu siedmiu miesięcy. W listopadzie zgłosiła się leczenie psychiatryczne, po tym jak zostawiła rodzinie pożegnalny list, a na Facebooku napisała przejmujący post, w którym informowała, że przedawkowała. Wówczas szukała jej cała irlandzka policja, na szczęście artystkę odnaleziono całą i zdrową.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Odnaleziono Sinead OConnor

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz