Odeta Moro spodziewa się dziecka! Kto jest ojcem?Odeta Moro (39 l.), była żona Michała Figurskiego, od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku Konrada, byłego partnera Anny Popek (49 l.). Wygląda na to, że ich rodzina właśnie się powiększy!

Prezenterka i majętny biznesmen (w przeszłości pełnił funkcję szefa Biura Ochrony i Informatyki w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego) pojawili się pierwszy raz razem publicznie kilka miesięcy temu. Gwiazda właśnie pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych cudowną nowiną. Opublikowała zdjęcie, na którym siedzi na podłodze w swoim salonie i pokazuje… test ciążowy.

Wszystko wyjaśnił opis zdjęcia: “U nas już wiosna. #wiosna #nowalijki #2kreski”.

Nic więcej nie trzeba chyba wyjaśniać, a Odeta nie posiada się ze szczęścia. To będzie drugie dziecko dziennikarki. Pierwsza córka Sonia (15 l.) pochodzi z małżeństwa z Michałem Figurskim (44 l.).

Teraz córka Moro może spodziewać się rodzeństwa. W sieci pojawiła się informacja, że była żona Michała Figurskiego jest w piątym miesiącu ciąży, lecz ona sama nie potwierdza na razie tych wieści.

Jeszcze do niedawna media pisały, że Odeta nie ma najmniejszego zamiaru zostać żoną Konrada. Czyżby teraz plany miały ulec zmianie?
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Odeta Moro spodziewa się dziecka! Kto jest ojcem?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz