Nowy związek Paris Hilton rozpadnie się?Paris Hilton zaangażowała się w związek z Chrisem Zyłka. Wygląda na bardzo szczęśliwą i nic nie zapowiada się na to, żeby związek miał się rozpaść… Ale tak samo było już wcześniej w życiu Paris. Ilu narzeczonych miała Paris Hilton?

Celebrytka w przeszłości miała jeszcze dwóch narzeczonych. Jej pierwszy wybranek, Jason Shaw był paryskim modelem i jako pierwszy oświadczył się Paris. Nie trwało to jednak długo, bo w końcu, w 2003 roku odwołali ślub. Paris miała wtedy 22 lat, więc może dobrze się stało;)

Ponownie Paris zaręczyła się 2 lata później. Spotykała się wtedy z Parisem Latsisem, który był spadkobiercą greckich przedsiębiorstw. Para zaręczyła się, potem wzięła ślub. Jednak Paris szybko zmieniła zdanie i uznała, że nie jest jeszcze gotowa do małżeństwa. Teraz Paris wydaje się być dojrzalsza i nie wzbudza już takich kontrowersji jak kiedyś. Na pytanie dla Life & Style opowiada, że nie może już się doczekać ślubu z Chrisem. Może tym razem będzie inaczej. W końcu do trzech razy sztuka icon wink Nowy związek Paris Hilton rozpadnie się?
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Nowy związek Paris Hilton rozpadnie się?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz