Nowy romans w polskim show-biznesie!Aż iskry lecą na planie serialu „M jak miłość” między Mikołajem Roznerskim (32 l.) i Adrianą Kalską (30 l.). Ich serialowe postacie są burzliwą parą kochanków. Ale czy to tylko gra? A może coś więcej? Gdy Adriana pojawiła się na prezentacji ramówki TVP w czerwonej sukience eksponującej jej niezaprzeczalne wdzięki, Mikołaj nie mógł oderwać od niej oczu… Czyżby aktor postanowił ułożyć swoje życie na nowo?

Na planie serialu już raz się zakochał. Jego miłością była aktorka Marta Juras (30 l.). Z tego związku urodził się Antoś (6 l.). Z czasem uczucie między parą aktorów się wypaliło, ale oboje bardzo dbają o synka.

Mikołaj ostatnio związany był z Olgą Bołądź (32 l.). Nie obnosili się publicznie ze swoim uczuciem i jak ognia unikali wspólnych zdjęć. Nigdy nawet nie potwierdzili, że są razem. Gdy media rozpisywały się o ich rychłym ślubie, oni przeżywali w tym czasie kryzys. Nie przetrwali próby czasu.

- Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie, w zgodzie, bez awantur – wyznaje bliski znajomy pary.

Po ich rozstaniu wiele osób sugerowało, że aktor związał się z Alicją Bachledą-Curuś (33 l.), z którą grał w filmie “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Aktorka coraz częściej odwiedzała Polskę, a Mikołaj, jako troskliwy ojciec Antosia, równie dobrze zajmował się jej synem Henrym (7 l.).

Ale teraz Roznerski najwięcej czasu spędza z Adrianą Kalską. Oprócz pracy na planie serialu, grają też razem w teatrze. Ich relacja staje się coraz bliższa… Serialowa Iza doskonale zajmuje się pociechą ukochanego, ale czy w życiu prywatnym też podoła takim obowiązkom?
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Nowy romans w polskim show biznesie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz