Nowa płyta The Weeknd powstała dzięki Selenie?!Związek The Weeknd i Seleny Gomez był ogromnym zaskoczeniem dla fanów obojga artystów. Wszyscy myśleli, że Selena nigdy nie odejdzie do Justina (cóż… w końcowym rozrachunku mieli rację icon smile Nowa płyta The Weeknd powstała dzięki Selenie?! ), a że The Weeknd raczej prędko nie rozstanie się z Bellą Hadid. Początkowo, nie dawano im szans ale w wakacje informowaliśmy was, że para zamieszkała razem.

Jednak ten związek nie przetrwał i zaraz po ogłoszeniu rozstania, Selena znowu znalazła się w ramionach Justina. Od tego czasu między #Jeleną miało miejsce tyle dramatów oraz szczęśliwych doniesień, że chyba wszyscy zapomnieli już o związku pięknej aktorki i piosenkarki z autorem hita “The Hills”. Okazuje się, że tylko media zapomniały bo Abel Tesfaye (tak naprawdę nazywa sie muzyk znany jako TheWeeknd) nadal pamięta o byłej miłości. Przynajmniej tak twierdzą jego… fani!

Abel właśnie wypuścił 6 piosenek ze swojego najnowszego albumu “My Dear Melancholy” i wiele z nich jest naprawdę przygnębiających. Weźmy na to piosenkę “Hurt You”, gdzie TheWeeknd śpiewa: “I wiem, że związki są moim wrogiem/Trzymajcie się zdala ode mnie”. Auć.

Fani zranionego muzyka opanowali Twitter podziękowaniami dla Seleny pisząc “Dziękujemy Selena Gomez za złamanie serca TheWeeknd”. Słuchaliście nowych piosenek? Widzicie nawiązania do jego związku z Seleną?
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Nowa płyta The Weeknd powstała dzięki Selenie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz