Nowa gwiazda internetu! Kim jest Gianluca Vacchi?Gianluca Vacchi to gorące nazwisko w sieci. Włoski przedsiębiorca ma 49 lat, dużo pieniędzy, szczęście w miłości oraz rewelacyjne ciało. Jego zdjęcia z portali społecznościowych podbijają Internet. Kim jest nowa gwiazda Instagrama?

Media uwielbiają tworzyć nowe gwiazdy i celebrytów, którzy kochają chwalić się swoim cudownym życiem na Instagramie. Nowym obiektem zachwytów został Gianluca Vacchi, 49-letni przedsiębiorca z Włoch, który zyskał popularność w sieci po opublikowaniu filmiku, na którym tańczy ze swoją ukochaną Giorgią Gabriele. Internauci od razu zachwycili się mężczyzną oraz szczerym uczuciem, jakim darzy swoją drugą połówkę.

Gianluca Vacchi bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jego konto na Instagramie obserwuje już 6,5 miliona użytkowników. Choć wielu zazdrości mu bogactwa i wspaniałych widoków, internauci doceniają go za nienachalne podkreślanie swojej pozycji społecznej oraz przełamywanie stereotypowego wizerunku przedsiębiorcy. Włoch ma świetnie wyrzeźbione ciało, ma wyczucie stylu oraz zawsze jest nienagannie uczesany.

Na czym Gianluca Vacchi dorobił się sporych pieniędzy? Włoch ma po ojcu 30% udziałów w firmie międzynarodowego potentata produkującego maszyny do wytwarzania opakowań dla kosmetyków, farmaceutyków i żywności. Ma też udziały w kilkunastu firmach z branży technologicznej i odzieżowej, a także własną markę sygnowaną jego inicjałami – GV. Zobaczcie, jak wygląda zjawiskowy Gianluca Vacchi.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Nowa gwiazda internetu! Kim jest Gianluca Vacchi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz