Nowa dziewczyna księcia Harry’egoWygląda na to, że książę Harry znalazł kolejny blond obiekt westchnień. Tym razem w oko wpadła mu… grecka księżniczka. Ojciec księżniczki Maria Olimpii jest synem ostatniego króla Grecji oraz księciem Danii. Matka pięknej blondynki jest córką amerykańskiego miliardera i szanowaną członkinią nowojorskiej socjety. Młoda Olimpia przyjaźni się z europejskimi księżniczkami i celebrytkami. A teraz uwagę zwrócił na nią sam książę Harry.

Życie prywatne następców brytyjskiego tronu budzi ogromne zainteresowanie mediów. Nic więc dziwnego, że gdy tylko u boku księcia Harry’ego pojawi się jakaś piękność, miłośnicy losów rodziny królewskiej zaczynają snuć kolejne domysły.

Tym razem padło na prawdziwą grecką księżniczkę. Australijski magazyn „New Idea” podaje, że Harry i Maria Olimpia mają się ku sobie od jakiegoś czasu i jeszcze przed Wielkanocą planując wyskoczyć na narty do Szwajcarii.

Kim jest nowa ulubienica Harry’ego? 19-letnia delikatna blondynka z dnia na dzień stała się rozchwytywaną modelką, a jakiś czas temu magazyn „Tatler” obwołał ją najbardziej pożądaną księżniczką na świecie. Cóż, trudno się zatem dziwić, że i Harry’emu wpadła w oko.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Nowa dziewczyna księcia Harryego

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz