Nikt nie chce pomóc Natalii Siwiec w karierze aktorki!To bardzo ambitna dziewczyna. Natalia Siwiec (33 l.) próbuje spełniać swoje marzenia – modelka zapragnęła teraz zostać prawdziwą aktorką. Chce, aby ktoś nauczył ją tego fachu. Niestety, okazuje się, że nie bardzo są chętni, aby szlifować jej talent.

Jest piękna, znana, ostatnio możemy podziwiać ją na deskach teatru Sabat. Natalia Siwiec, bo o niej mowa, postanowiła, że zostanie aktorką. Modelka wyznała ostatnio, że bardzo by chciała, aby jeden z polskich aktorów nauczył ją fachu. I tutaj pojawił się problem, bo nie bardzo są chętni.

- Nie, ja nie będę uczył… Bo już jakbym miał kogoś uczyć, to kogoś, kogo chętnie bym oglądał – wyznał w rozmowie z “Super Expressem” Bohdan Łazuka (78 l.), legenda polskiego filmu. – Poza tym aktorstwa nie da się nauczyć, z tym trzeba się urodzić. Ale niech Natalia się nie przejmuje, bo w Polsce jest tak, że jak chce się grać w serialach, to nie trzeba umieć grać – pociesza aktor.

- To nie ma tak, że w prosty sposób można kogoś w szybkim czasie nauczyć aktorstwa, po to są szkoły teatralne. Nauczyć się aktorstwa to nie jest łatwa sprawa. Na to składa się wiele czynników, wrażliwość, talent. Ja bym się nie podjął takiego zadania, nie jestem profesorem, to jest skomplikowane – ucina temat Karol Strasburger (69 l.).

Nawet przedstawiciel młodszego pokolenia aktorów, Tomasz Karolak (45 l.), nie pali się do takiej roboty. Zaśmiał się jedynie do słuchawki i rzucił rechocząc: – Zostawię to bez komentarza.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Nikt nie chce pomóc Natalii Siwiec w karierze aktorki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz