Nietakt Lewandowskiej po “baby shower” u Wesołowskiej?Organizacja imprez o nazwie “baby shower” to młoda tradycja, która przywędrowała do Polski z USA. Polega na “zalaniu” (stąd “shower”, czyli “prysznic”) przyszłej mamy prezentami. Agnieszka Wesołowska (żona aktora Kuby Wesołowskiego) jest w ciąży i również uczestniczyła ostatnio w takiej imprezie. Właśnie pochwaliła się na swoim koncie instagramowym zdjęciami z przyjęcia. Jedno z nich skomentowała Anna Lewandowska i niechcący zdradziła… płeć dziecka. Gafa? Niezręczność?

Agnieszka Wesołowska już niebawem urodzi pierwsze dziecko. Właśnie z tej okazji żona aktora Kuby Wesołowskiego postanowiła zorganizować “baby shower”. Przyjęcie, zostało zorganizowane w hotelu. Oczywiście nie zabrakło bogatych elementów dekoracyjnych oraz znanych znajomych dziennikarki. Przyszła mama, zdjęciami z przyjęcia pochwaliła się na swoim koncie instagramowym. Była zachwycona:

- Idealny dzień, idealne towarzystwo, idealna okazja – napisała.

Choć Anna Lewandowska była zaproszona na przyjęcie, niestety nie mogła się na nim pojawić. Pod jednym ze zdjęć napisała jednak, że już niebawem się zrewanżuje i… chyba przez przypadek zdradziła płeć dziecka: – Będę… następnym razem jak już księżniczka pojawi się na świecie! – napisała Anna Lewandowska.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en  Nietakt Lewandowskiej po baby shower u Wesołowskiej?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz