Nie żyje Timmy Matley!Timmy Matley nie żyje. Wokalista zespołu The Overtones miał jedynie 36 lat! Matley w 2016 roku dowiedział się, że ma raka skóry. Na chwilę obecną nie podano jednak, czy to właśnie nowotwór był pośrednim powodem jego śmierci. Czym zasłynął Timmy Matley? Z jakich hitów możecie go pamiętać?

Timmy Matley zmarł w Lodynie. Najbardziej zaskakujące w komunikatach na temat jego śmierci jest to, że wokalista wypadł podobno z balkonu jednego z tamtejszych budynków. Czy to znaczy, że lider The Overtones, nie radząc sobie z chorobą, popełnił samobójstwo?

O śmierci Matleya poinformowali członkowie jego zespołu: Mark Franks, Mike Crawshaw, Darren Everest i Lachie Chapman. Grupa wydała na tę okoliczność krótkie oświadczenie, które zmarszczono na social mediach The Overtones:

“Z największym smutkiem informujemy, że nasz drogi przyjaciel i brat Timmy nie żyje.” – napisali krótko.

W podobnym tonie wypowiedział się agent zespołu:

„Wokalista Timmy Matley zmarł niespodziewanie w Londynie 9 kwietnia 2018 roku. Więcej szczegółów w tej sprawie nie zostało nam udostępnionych. Rodzina i przyjaciele są zrozpaczeni i proszą o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie.”
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Nie żyje Timmy Matley!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz