Nie żyje Halina Skoczyńska!Aktorka znana z roli babci Janiny w serialu “Rodzinki.pl” zmarła we wtorek, 17.05.2016. Wiadomość o śmierci Haliny Skoczyńskiej podał portal e-teatr.pl. Na razie przyczyny śmierci Haliny Skoczyńskiej nie są znane. To dramat dla rodziny aktorki, dla jej serialowych kolegów i koleżanek oraz dla fanów “Rodzinki.pl” którzy pokochali babcię Janinę, matkę Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska).

Halina Skoczyńska zmarła we wtorek, 17 maja 2016. Ta wiadomość spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Przyczyny jej śmierci nie są jeszcze znane. Nie wiadomo na co zmarła Halina Skoczyńska. Jako pierwszy tragiczną informację przekazał portal e-teatr.pl. Ekipa i fani serialu “Rodzinka.pl” pogrążeni są w żałobie. Serialowa babcia Janina Lipska, jako matka Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska) rozbawiała nas do łez. Poza tym aktorkę mogliśmy oglądać w takich serialach jak: “Czas honoru”, “Ojciec Mateusz”, “Na dobre i na złe”, “Prawo Agaty”, “Pierwsza miłość” oraz w kilkunastu produkcjach pełnometrażowych tj. “Ida”, czy “Pitbull”.

Z informacji podanych przez portal dowiadujemy się, że Halina Skoczyńska miała 20 maja wystąpić na premierze spektaklu “Twoje i moje” na deskach Teatru Ateneum w Warszawie. Sztuka już została odwołana.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Nie żyje Halina Skoczyńska!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz